KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12771489
nr 1277 1489
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålningar, 2 st, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige + bok. Monogramsignerade. Olja på pannå, ca 18x23 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:15:56
29/9 18:03:45
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik